Institutul Național al Patrimoniului: patrimoniu.gov.ro     /    e-Patrimoniu.ro este întreținut de INP, colectivul CIMEC







Bogdan Șandric

Director

bogdan.sandric@cimec.ro


Biblioteci digitale:

Andrei Vasile

Șef serviciu

vasile@cimec.ro

Anişoara Burlacu

bibliograf

anisoara@cimec.ro

Adrian Guga

bibliograf

adrian@cimec.ro

Roxana Niculescu

tehnoredactor

roxana@cimec.ro

George Nistor

istoric

Dan Matei

bibliograf

dan@cimec.ro

Camelia Savu

bibliograf

camelia@cimec.ro

 

Patrimoniu digital:

Marius Streinu

Șef serviciu

marius.streinu@cimec.ro

Oana Borlean

istoric

borlean.oana@cimec.ro

Mihaela Buruiană

istoric

mburuiana@cimec.ro

Alina Ciobotaru

arheolog

Georgiana Dinu

istoric

Lucia Petcu

tehnoredactor

luci@cimec.ro

Ania Stan

bibliograf

ania.moldoveanu@cimec.ro

 

Compartimentul IT:

Cosmin Alexandru Miu

Programator, șef birou

mcosmin@cimec.ro

Codruţ Mihai Onofrei

inginer de sistem

codrut@cimec.ro

Andrei Șașan

programator


Irina Oberländer-Târnoveanu

voluntar

irina@cimec.ro